Володарі грантів МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 29.11.2011 в 09:52

Володарі грантів

Володарі грантів

«Головна умова збереження культурної спадщини - бажання її зберігати!» Таким принципом керувалися МФ «Відродження», корпорація «Сварог Вест Груп» та ХРБФ «Зміцнення громад», коли підписували у травні цього року меморандум про співпрацю для реалізації проекту «Зміцнення громад через відродження колективів художньої самодіяльності на селі».

Результатом стала організація антикризового грантового конкурсу на створення осередків культурно-громадської активності в сільських громадах. Головною його метою стала підтримка ініціативи щодо створення на базі сільських колективів художньої самодіяльності комп’ютеризованих, мобільних, оснащених музичним обладнанням осередків культурно-громадської активності, які обєднуватимуть населення для подолання наслідків кризи, а також доноситимуть інформацію про нові можливості та перспективи.

Учасниками конкурсу стали 23 заклади культури, громадські організації сільської місцевості та малих міст України, які надали проектні пропози��ії спільно з благодійними фондами та громадськими організаціями, органами самоорганізації населення та мають досвід роботи з громадою, сприяють активізації вирішення життєво необхідних проблем під час кризи.

Після розгляду незалежною комісією експертів усіх заявок було визначено два переможці. Ними стали: народний аматорський ансамбль автентичного співу «Веселиха» при будинку культури села Михайлючка Шепетівського району та гурт «Калинонька» при будинку культури селища Антоніни Красилівського району. Саме їхні проекти були написані найбільш вдало і заслуговують на отримання гранту у розмірі 40 000 грн. кожний. При цьому переможці зобов’язуються спрямовувати свою роботу на розвиток громадської активності у місцевих громадах, передбачати максимально можливе залучення до підтримки проекту жителів населених пунктів. Також мають бути впроваджені нові форми роботи закладів культури у співпраці з громадськими організаціями, які сприятимуть подоланню наслідків фінансово-економічної кризи.

Просмотров: 463
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст