В Україні молодь почне говорити про цінності МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 09.04.2012 в 22:16

В Україні молодь почне говорити про цінності

В Україні молодь почне говорити про цінності

Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» при підтримці Британської Ради в Україні розпочинає реалізацію проекту «ON-Life! Цінності українців».

Даний проект спрямований на те, щоб привернути увагу молодого покоління до загальнолюдських цінностей, показати їх роль у житті та розвитку особистості і суспільства, а разом із тим сприяти вихованню моральних цінностей серед молоді у школах, університетах, інтернатах та дитячих будинках.

В рамках проекту передбачено:

 • зйомка відеороликів на тему «Цінностей українців»;
 • проведення та навчання волонтерів у Києві для роботи з дітьми;
 • проведення тренінгів для дітей в школах, інтернатах та дитячих будинків і університетах на тему цінностей;
 • передача досвіду містам партнерам у містах: Києві, Львові, Переяслав-Хмельницьку, Сімферополі, Івано-Франківську, Вінниці та Вінницькій області;
 • мистецькі акції у форматі «Марафону цінностей» у Києві;
 • конкурс есе на тему цінностей серед молоді і дітей.

Ми запрошуємо до співпраці науковців, філософі, викладачів, бізнесменів, священників, студентів, школярів і просто українців. Ви можете допомогти «ON-Life» виступивши партнером проекту, профінансувавши його чи надавши інтерв’ю. Проект стартував у червні 2010 року. Перший ролик проекту команда МІ «Серце в долоньках» презентувала на еко-культурному фестивалі «Трипільське коло» у 2011 році.

Партнери проекту, поділились власними очікування від проекту:

 • «Дізнатися про загальну картину щодо ціннісних орієнтацій сучасного населення України», - Любов Бузницька (м.Переялав-Хмельницький), ММГО «Нова хвиля»;
 • «Сподіваємось, цей проект зробить свій внесок у популяризацію моральних цінностей та у розвиток громадської активності молоді», - Сергій Полянський, Менеджер проектів Британської Ради;
 • «Сподіваюся що вдасться залучити велику кількість охочих взяти у ньому участь в даному проекті. Привернути увагу до питання сімї, вихованя і самовизначення, - Михайло Малярчук, Благодійний фонд «Івано-Франківський обласний благодійний фонд «Родина».

Детальніше в Facebook https://www.facebook.com/pages/МІ-Серце-в-долоньках/140024172728262

Просмотров: 589
Опубликовано организацией Серце в долоньках
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст