У Львові мешканцям «країни сліпих» подарували спецкомп’ютери МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.12.2012 в 20:36

У Львові мешканцям «країни сліпих» подарували спецкомп’ютери

У Львові мешканцям «країни сліпих» подарували спецкомп’ютери

В рамках благодійної акції «Відкрий незрячому вікно у світ компютерних технологій» незрячим передадуть комп’ютери зі спеціальним комп’ютерним забезпеченням.

- 10 жовтня 2012 року стартувала благодійна акція «Відкрий незрячому вікно у світ компютерних технологій», що мала на меті зібрати компютери для незрячих. Імена усіх небайдужих львівян, котрі відгукнулися на акцію, можна знайти на сайті www.openlife.lviv.ua у розділі «Останні новини».

А, 19 грудня, частина попередньо адаптованих компютерів поїдхала до своїх нових власників. Так, подарунок від Святого Миколая отримають двоє учнів Нагуєвицької спецшколи-інтернату для слабозорих дітей - брати-близнюки Василь і Микола Будзяки, львівський художник і автор нової техніки живопису - квазіграфіки - Юрій Ломов. Озвучені компютери отримають і громадські організації - Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих (вул. Городоцька, 81) та Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», - повідомила ініціатор акції «Відкрий незрячому вікно у світ компютерних технологій» Оксана Потимко.

Нагадаємо, що перші три комп’ютери були подаровані незрячим під час прес-конференції з нагоди оголошення благодійної акції 10 жовтня. Інформацію про щасливих власників компютерів можна довідатися на сайті www.openlife.lviv.ua.

Источник

Просмотров: 1612
Опубликовано организацией Янголятко
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст