Тренінг для переможців антикризового конкурсу МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 29.11.2011 в 09:57

Тренінг для переможців антикризового конкурсу

Тренінг для переможців антикризового конкурсу

В рамках «Антикризового грантового конкурсу на створення осередків культурно-громадської активності в сільських громадах» передбачалося, що переможці мають пройти спеціальні тренінги для лідерів ініціативних груп. Тому ХРБФ «Зміцнення громад» на чолі з директором Тетяною Василик запросили тренера, громадського діяча із селища Гриців – Василя Джурабаєва, щоб забезпечити поінформованість з курсу «Основи громадської діяльності».

Тренінг тривав 3 дні. Кожен з яких був орієнтований на розгляд певної теми, зокрема 1-го дня обговорювали поняття «Я - в громаді», 2-го - «Я - в команді», а 3-го - «Я планую. Я переходжу до дій». Впродовж цього часу кожен слухач курсу висловив власні ідеї, які описували у проекті поданому на конкурс, радилися як правильно їх можна реалізувати і що для цього потрібно. Василь Джурабаєв, в свою чергу, намагався творчо підходити до кожного питання, пояснював усе, що не зрозуміло і навчав новому. По закінченню тренінгу кожному учаснику було вручено спеціальні сертифікати. Процедуру нагородження доручили заступнику голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Стецюку Володимиру Іполітовичу. В урочистій атмосфері звучали слова подяки організаторам конкурсу, тренеру, а також донорам даного проекту, МФ «Відродження», корпорації «Сварог Вест Груп» та ХРБФ «Зміцнення громад».

Тепер, після того як написано проект, виборено перемогу у конкурсі та прослухано тренінг, перед учасниками постало найвідповідальніше завдання - на практиці реалізувати задумане. Організаторам же залишається чекати, що їхня допомога принесе вагомий результат у подоланні кризових явищ.

Відгуки та враження

Нещодавно ми дізналися, що потрапили в список переможців "Антикризового грантового конкурсу на створення осередків культурно-громадської активності у сільських громадах". В результаті з 18 по 20 жовтня мали чудову можливість в приміщенні благодійного фонду відвідати тренінг для лідерів ініціативних груп. Тепла, затишна атмосфера, високий професіоналізм організаторів семінару спонукали до творчості, навчання в умовах сучасного бачення та вирішення проблем громади, під керівництвом тренера – Джурабаєва Василя Садиковича. Хочемо висловити щирі слова вдячності міжнародному фонду «Відродження», голові правління корпорації «Сварог Вест Груп» Гордійчуку Андрію Андрійовичу, президенту Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Гордійчук Анні Олександрівні та директору Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Василик Тетяні Павлівні за організацію даного конкурсу, втілення його в життя, а також за розуміння і підтримку нашої громади у проекті. Не вгасає надія на продовження нашої співпраці, бо ми зустріли добрих, мудрих і розуміючих керівників, які з високим професіоналізмом ставляться до своєї справи, несуть віру і надію в те, що людина може знайти підтримку і розуміння в стінах благодійного фонду.

Голова ГО « Антонінський край» Українець Н.О.

Нам, ініціативній групі Михайлюцької сільської ради, як учасникам «Антикризового грантового конкурсу на створення осередків культурно-громадської активності в сільських громадах», випала чудова нагода взяти участь у навчальному курсі «Основи громадської діяльності», який був організований МФ «Відродження», корпорацією «Сварог Вест Груп» та ХРБФ «Зміцнення громад». Керівником цього проекту стала не байдужа до таких проблем людина - директор ХРБФ «Зміцнення громад» Тетяна Павлівна Василик, на плечі якої лягли всі організаторські питання. Вдало був підібраний тренер, громадський діяч смт. Гриців Василь Садикович Джурабаєв, який відрізняється своєю комунікабельністю та обізнаністю. Він творчо підійшов до навчання, уміло створив здоровий клімат, який допоміг нам озвучити свої сміливі ідеї і вселив надію, що їх можна реалізувати в житті. Три дні тренінгів промайнули дуже швидко. Кожен з нас отримав від цього семінару значно більше, ніж очікував. Від знайомства та колективної роботи з учасниками смт. Антоніни ми отримали велике задоволення. Щиро дякуємо організаторам семінару за плідну і корисну роботу, яка допомогла нам зрозуміти, що громадянське суспільство - це ми з вами і, якщо ми станемо іншими, суспільство зміниться. А для того, щоб змінити щось у суспільстві, потрібно починати із себе.

З повагою, колектив Михайлюцької сільської ради

Просмотров: 303
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст