Традиції в «Школі Ірини» на передодні Дня інваліда МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.12.2011 в 07:23

Традиції в «Школі Ірини» на передодні Дня інваліда.

Традиції в «Школі Ірини» на передодні Дня інваліда.

Вже третій рік поспіль у Павлограді функціонує заклад, який об’єднав сім`ї з дітьми з вадами у фізичному розвитку. Саме тут батьки знайшли необхідну підтримку, а діти отримали можливість реалізовуватись, спілкуватися і просто вчитися новому. Тепер всі, хто потрапив туди, вважають його другою домівкою.

За не тривалий час свого існування заклад досяг визнання та успіхів. Отримав справжніх друзів та спонсорів, які завжди приходять на допомогу. Звісно ж, чималий перелік небайдужих розпочинається з міської влади. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олена Степаненко та керівник міського осередку фракції Партії Регіонів Олександр Братішкін підкреслили досягнення учнів та батьків «Школи Ірини». Була висловлена пропозиція у тому, що в найближчій час у закладу може з’явитися своє приміщення. На прикінці заходу діти отримали подарунки від гостей.

Більше інформації про "День відкритих дверей" в "Школі Ірини", що проводився в приміщенні Церкви Євангельських Християн Баптистів (р-н школи №20), можна дізнатися, продивившись відео - матеріал: http://www.youtube.com/watch?v=xKGm4vxvdi4&feature=youtu.be (матеріал від 2.12.2012 р.)

Просмотров: 228
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст