Семінар-тренінг «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» від «Джерело надії» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.01.2012 в 23:11

Семінар-тренінг «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» від «Джерело надії»

Семінар-тренінг  «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» від «Джерело надії»

31 січня 2012 року о 10-й годині в приміщенні Вінницького обласного центру зайнятості за адресою: вул. Червоноармійська, 3А (актова зала) Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» проводитиме семінар-тренінг «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» в рамках проекту «Жива бібліотека з попередження торгівлі людьми».

Чи знаємо ми, як безпечно подорожувати за кордон? Чи є наше розуміння ризиків нелегальної міграції достатнім? Чи правда те, що люди, які потрапили у руки работоргівців заздалегідь здогадувались про це? Чи зуміємо ми захистити себе у разі потрапляння в пастку торгівців живим товаром? На ці та інші питання ми шукатимемо відповіді на «Живій бібліотеці» – інтерактивному заході, що сприяє руйнуванню суспільних стереотипів та дає реальну можливість глибше вивчити актуальні для нас питання.

Працює така бібліотека як і звичайна, за одним лише виключенням – "Книжками" у ній виступають люди, що готові поділитися власним досвідом з найрізноманітніших питань. На даному заході ми висвітлимо методологію, психологічні аспекти проведення «Живої бібліотеки», представимо посібник з проведення цього заходу, створений представниками нашої організації.

О 14 год. 31 січня 2012 року у Вінницькому Вищому міжрегіональному професійному училищі відбудеться захід "Жива бібліотека", на якому будуть присутні «Живі книги» – колишні заробітчани та мігранти, котрі поділяться із студентами життєвими реаліями свого перебування на чужині, спонукатимуть адекватно оцінювати переваги та недоліки роботи за кордоном і нададуть практичні поради щодо безпечного працевлаштування.

«Поінформований – відтак озброєний! Твоє життя, твоє майбутнє, твій успіх, твоя безпека завжди залежать від тебе. Памятай про це, будь обачним та розважливим!» – наголошують члени ВОПО «Джерело

Просмотров: 312
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст