Покриття для сумських футбольних полів на півмільйона від Міжнародного благодійного фонду "Здоров’я українського народу"! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 25.11.2013 в 13:32

Покриття для сумських футбольних полів на півмільйона від Міжнародного благодійного фонду "Здоров’я українського народу"!

Покриття для сумських футбольних полів на півмільйона від Міжнародного благо��ійного фонду "Здоров’я українського народу"!

На початку листопада 2013 року Міжнародний благодійний фонд "Здоров’я українського народу" за підтримки компанії "Крафт Фудз Україна" закупив покриття для 2-х футбольних полів Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Футбольний центр Барса ".

Вартість благодійної допомоги, що здійснювалась фондом у межах благодійної програми "Банк Благодійних Подарунків", сягає 529,976.00 грн.

Як зазначає Сергій Сошинський, президент Міжнародного благодійного фонду "Здоров’я українського народу", зважаючи на незадовільні погодні умови для початку будівельних робіт, матеріали для покриття футбольних полів були передані на склад, де вони зберігатимуться до кінця зими. Тоді як навесні 2014 року ці покриття вже будуть укладені в м. Суми та м. Тростянець Сумської області.

Дитячий футбольний центр «Барса» розрахований більше ніж на 1000 дітей. І має на меті створити комфортні умови для заняття футболом та іншими видами спорту як для дітей, так і для тренерів. Вже побудовані нові футбольні поля зі штучним покриттям останнього покоління, реконструйована адміністративна будівля із зручними роздягальнями, сучасними фітнес-центром та спортивним залом, встановлено освітлення футбольних полів.

Нагадаємо, що фонд вже здійснював благодійну допомогу футбольному центру. У серпні 2012 року було встановлено освітлення футбольного поля на загальну суму 299,584 грн. за фінансової підтримки ПАТ "Крафт Фудз Україна".

Просмотров: 198
Опубликовано организацией "Здоров`я українського народу"
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст