Обмін інформацією та досвідом – дієвий спосіб протидії торгівлі людьми МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.03.2012 в 00:02

Обмін інформацією та досвідом – дієвий спосіб протидії торгівлі людьми

Обмін інформацією та досвідом – дієвий спосіб протидії торгівлі людьми

21 березня 2012 року в місті Тиврові в приміщенні районного відділу освіти був проведений семінар-тренінг на тему: «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» в рамках проекту «Жива бібліотека «Попередження торгівлі людьми» при підтримці Міжнародної організації з міграції (IOM) та агентства США з міжнародного з розвитку (USAID).

Захід провела психолог Мисаченко Наталія. Було 15 учасників. Це представники відділу у справах сім’ї тамолоді Тиврівської райдержадміністрації, районного відділу освіти, заступники з виховної роботи шкіл району, психологи, спеціалісти центру зайнятості. Учасники переглянули презентацію по темі заходу, виконали практичні завдання, для більш повного розуміння проблеми торгівлі людьми. Також отримали практичні знання по методиці «Жива бібліотека», яка є дієвим інструментом для попередження торгівлі людьми, подоланні стереотипів та різних проявів упереджень та дискримінації. Це дасть можливість надалі проводити профілактичну роботу для молоді, школярів та громади району.

Наприкінці заходу відбулося обговорення. Були роздані методичні посібники по проведенню заходів «Жива бібліотека», інформаційні буклети та правила безпечної подорожі. Відгуки учасників про захід були яскравими та позитивними.

«Ми отримали знання, які будуть корисними для усіх учасників заходу. Думаю, кожен із нас зможе використати інноваційну методику у своїй роботі».

«Тема, на яку ми спілкувались є важливою та актуальною на сьогоднішній день. А сама методика – дуже цікавий спосіб вирішення проблеми, адже обмін інформацією та досвідом із заробітчанами сприяє підвищенню рівня обізнаності громадян та попередженню торгівлі людьми».

«Цікавий захід. Вважаю, що особливо корисними буде проведення «Живих бібліотек» для випускників навчальних закладів».

«Жодні покази, пояснення та демонстрації не замінять живого спілкування! «Жива бібліотека» – чудовий спосіб донести інформацію до людей».

Психолог ВОПО “Джерело надії”

Наталія Мисаченко

Просмотров: 512
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст