Навчання громадських активістів України МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 18.04.2012 в 09:00

Навчання громадських активістів України

Навчання громадських активістів України

Творче об’єднання «ТОРО» розпочало навчання громадських активістів України із проведення моніторингових кампаній у сфері протидії корупції.

Із 180 країн світу Україна, за оцінками міжнародних експертів, входить у тридцятку найкорумпованіших. Громадяни нашої держави абсолютно зневірилися в тому, що з корупцією можна боротися, люди не довіряють владі, правоохоронним органам, громадським організаціям. У той же час в Україні вже майже рік діє нове антикорупційне законодавство, яке по-новому розглядає взаємовідносини громадян та влади та може допомогти у щоденній роботі громадським активістам у питаннях протидії корупції.

Творче об\єднання «ТОРО» – Контактна група в Україні Transparency International в партнерстві з Фондом Фрідріха Науманна за свободу започаткували пілотну Програму навчання із практичного застосування нового антикорупційного та інформаційного законодавства в проведенні громадської моніторингової кампанії.

Перше навчання для громадських активістів відбулося 11 квітня 2012 року у місті Києві.

Просмотров: 594
Опубликовано организацией Янголятко
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст