«Наша безпечність може коштувати іноді навіть життя» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 05.04.2012 в 00:03

«Наша безпечність може коштувати іноді навіть життя»

«Наша безпечність може коштувати іноді навіть життя»

4 квітня 2012 року відбулись заходи в рамках профорієнтаційного проекту Вінницького обласного центру зайнятості "Жива бібліотек з попередження нелегальної міграції та протидії торгівлі людьми" для безробітних осіб Вінницького та Лівобережного районів.

Про тему торгівлі людьми, здавалося б, на сьогоднішній день, вже чули всі: в новинах, публікаціях, телепередачах, через розповіді заробітчан. Здавалося б, що в такому потоці інформації немає необізнаних, про те, що не таке солодке заробітчанство, як здається на перший погляд. І кожна людина вже знає, що таке торгівля людьми, які її прояви, хто може потрапити в тенета работоргівців і що можна втратити не лише здоров’я, а й навіть життя.

Але насправді все не зовсім так, особливо в селах. Де є люди, зовсім далекі від цієї проблеми, в той час, як вербувальники вивозять цілі групи по 25 чоловік з сіл для трудової експлуатації, а на виконання звичайних ремісницьких робіт чомусь запрошують дівчат саме віком до 18 років. І поки люди безпечні чи байдужі, такий бізнес, як торгівля людьми процвітає, займаючи третє місце в світі після торгівлі зброєю та наркотиками.

Наша безпечність чи байдужість призводить до того, що найкращі в світі українські дівчата, якими милується весь світ, опиняються в борделях Європи чи Азії. Що наші молоді чоловіки втрачають здоров’я чи свої органи, повертаючись додому на Україну покаліченими фізично та морально і ховаються від всього світу зі своєю бідою. Як ще можна про це говорити, щоб почули всі?

Саме через живе спілкування вирішили протидіяти цій проблемі Вінницький обласний центр зайнятості у партнерстві з ВОПО «Джерело надії», проводячи заходи «Жива бібліотека «Попередження нелегальної міграції та протидії торгівлі людьми» по районам Вінниччини. Люди, в минулому заробітчани стали «Живими книжками», щоб розповідати учасникам заходів реальні історії перебування за кордоном та давати дієві, конкретні поради, як захистити себе від рук шахраїв та торгівців людьми.

Історії заробітчан брали за душу. Це викликало порозуміння і співчуття, бажання слухати і слухати і тоді учасники не відпускали «Живих книжок», задаючи нові запитання та розповідаючи власні історії. Особливу цікавість визвали у учасників інформаційні буклети та інформаційні матеріали «Правила безпечної подорожі за кордон».

«Профорієнтаційний проект Вінницького обласного центру зайнятості «Жива бібліотека «Попередження нелегальної міграції та протидії торгівлі людьми» - як зазначила Алла Студілко, голова ВОПО «Джерело надії» - є важливим етапом для забезпечення інноваційної, регулярної та послідовної роботі по зменшенню ризиків потрапляння Вінничан в ситуацію торгівлі людьми».

Прес центр ВОПО «Джерело надії»

Просмотров: 680
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст