На відкритті «Олімпійського» побували жителі Хмельниччини МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 29.11.2011 в 09:58

На відкритті «Олімпійського» побували жителі Хмельниччини

На відкритті «Олімпійського» побували жителі Хмельниччини

У кожного з нас щодня безліч проблем і турбот: то за щось переживаємо, то про когось хвилюємося… Щоб розбавити таку сіру буденність та відпочити від постійних клопотів, 8 жовтня випав чудовий шанс побувати у місті Києві на відкритті Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

Ця непересічна подія зібрала в одному місці майже 60 тис. чоловік, серед яких було 400 глядачів з Шепетівського, Красилівського та Славутського районів. Можливість відчути себе не гіршими за інших жителям Хмельниччини подарували народні депутати України Олександр та Сергій Буряки. Корпорація «Сварог Вест Груп» на чолі з Андрієм Гордійчуком спільно з АТ «Шепетівський цукровий комбінат» на чолі з Миколою Агарковим, в свою чергу, взяли на себе транспортне забезпечення – були орендовані багатомісні двоповерхові автобуси, які здійснювали перевезення людей.

Розпочалося святкове дійство з екскурсу в історію: спочатку на середину спорткомплексу на човні спустилися засновники Києва: Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь; далі українці захищалися від чужоземної навали, яка постала у вигляді триголового чудовища; а потім було проілюстровано хрещення України у вигляді вибудуваного велетенського рухомого «животворного» хреста. Танцювальні постановки колективу Вірського, учасники шоу «Майданс» і понад дві тисячі волонтерів показали вражаючі фігури на полі. Цікавим і досить вдалим видався так званий документальний міні-фільм про створення та етапи існування стадіону «Олімпійський».

Як і повідомляли організатори свята, на урочисту подію завітав президент України Віктор Янукович. У своїй промові він зазначив: «Сьогодні свято всієї України, адже новий спортивний стадіон – це подарунок усім громадянам, у першу чергу, дітям і молоді, серед яких зростатимуть майбутні чемпіони». Далі на поле вийшло 16 юніорських команд, а за ними українські зірки спорту: Сергій Бубка, Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко та багато інших. Не залишили байдужими глядачів виступи повітряних акробатів і циркачів, а також поп-дів української естради Гайтани, Ані Лорак та Таїсії Повалій, які виконали українські хіти – «Стожари», «Червона рута», «Рідна земля». Найцікавішим і найбажанішим, звичайно, став вихід на сцену колумбійської співачки Шакіри, яка вперше приїхала на українські землі та запалила публіку своїм 40-­хвилинним виступом. Світова зірка навіть дала майстер-клас українським дівчатам з екзотичного танцю живота.

По завершенню над стадіоном «Олімпійський» різнобарвними вогнями та гучними вибухами засяяв святковий феєрверк. Як часто буває, святкове дійство не обійшлося без певних казусів. Стривожила організаторів невеличка пожежа, яку спричинила піротехніка над глядачами, проте за 10 хвилин її вдалося ліквідувати. Загалом же відкриття НСК «Олімпійського» вдалося. Не зважаючи на певні недоліки, дійство виявилося досить масштабним і цікавим. А щасливі власники квитків з Шепетівського, Красилівського та Славутського районів доторкнулися до віх історії та через багато років зможуть згадати, як колись були присутніми на відкритті цього велетня «Олімпійського».

Просмотров: 336
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст