Міжнародний Жіночий День 8 Березня в «Школі Ірини». 2011р. МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 01.12.2011 в 00:20

Міжнародний Жіночий День 8 Березня в «Школі Ірини». 2011р.

Міжнародний Жіночий День 8 Березня в «Школі Ірини». 2011р.

8 Березня в «Школі Ірини» - свято особливе, адже саме на жіночі плечі лягає весь тягар проблем та турбот за хворими дітьми. Тому, хто, як не ці матері, гідні слів подяки та захоплення за витримку та терпіння. І малеча протягом усього свята дякувала мамам за турботу.

«Школа Ірини» - це одна велика родина, і кожен її відвідувач – член цієї сім’ї: зі своїм характером, вподобаннями, своєю особливою долею. Разом їм вдається долати труднощі і знаходити підтримку справжніх друзів, але для цих дітей найдорожчою людиною на Землі завжди буде мама.
С поздоровленнями виступила директор «Школи Ірини» Ірина Рибас: «Сегодня – Мамин праздник. Сегодня – Женский день. И мы рады видеть снова вас в нашем зале, на нашем красивом мероприятии. С праздником весны!»

Переглян��ти відеоматеріал зі свята, можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RiOs3eWMCMU (сюжет з новин ПТЦ м. Павлоград від 04.03.2011 р.)

Просмотров: 487
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст