Миколи Кожушко: "У Дніпропетровську діти-сироти не отримують державного житла?" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 01.03.2012 в 20:10

Миколи Кожушко: "У Дніпропетровську діти-сироти не отримують державного житла?"

Миколи Кожушко: "У Дніпропетровську діти-сироти не отримують державного житла?"

Квартирне питання дл�� дітей-сиріт є болючим. Коли дитина досягає повноліття і йде з інтернату, йому, по суті, нікуди йти. Держава повинна давати таким дітям квартири, але, щоб отримати свої законні квадратні метри, сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, повинні чекати мінімум 5, а то й усі 15 років.

За словами керівника дитячої громадської організації «Допоможемо дітям» Миколи Кожушко, квартири, які держава виділяє для дітей-сиріт, дістаються незрозуміло кому, а самі сироти змушені чекати, поки звільниться якась квартира у звязку зі смертю власника.

«По-моєму це блюзнірство, коли діти повинні чекати, поки вмре хтось з жителів міста, щоб потім заселитися в цю квартиру. Мало того, що Дніпропетровськ – це єдине місто в Україні, в якому немає соціального житла для сиріт, так ще й ті квартири, які дітям-сиротам має давати держава, дістаються незрозуміло кому. У 2010 році жодна сирота не отримала безкоштовного житла, хоча, за моїми даними, було побудовано близько 50 тис кв. м. такого житла », - сказав Микола Кожушко.

Керівник дитячої громадської організації бачить два шляхи вирішення цього квартирного питання. Перший – чиновники повинні відмовитися від такого дорогого автопарку, а на ці гроші забезпечити сиріт квартирами. Другий – вони повинні виділити частину тих квартир, що будуються в місті, і віддати їх дітям-сиротам.

«Наша організація хотіла б звернутися до мера міста, попросити, щоб від 5% нового житла 1,5% віддавали для дітей-сиріт, всього лише 1,5%», - зазначив Микола Кожушко.

Просмотров: 519
Опубликовано организацией Допоможемо Дітям
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст