Жива бібліотека з попередження торгівлі людьми МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 02.02.2012 в 11:18

Жива бібліотека з попередження торгівлі людьми

Жива бібліотека  з попередження торгівлі людьми

31 січня 2012 року у Вінницькому Вищому міжрегіональному професійному училищі відбувся захід "Жива бібліотека". Даний захід був організований ВОПО "Джерело надії" в рамках проекту "Жива бібліотека "Попередження торгівлі людьми", що здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Агентства США з міжнародного розвитку. На даному заході були присутні «Живі книги» – колишні заробітчани та мігранти, котрі поділились із студентами життєвими реаліями свого перебування на чужині, спонукали адекватно оцінювати переваги та недоліки роботи за кордоном і надавали практичні поради щодо безпечного працевлаштування.

З 2010 року Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії" пропонує новий підхід до вирішення серйозних питань через заходи "Жива бібліотека", що слугують інструментом для спілкування та створення умов для вільного діалогу між людьми.

Як показав досвід, заходи «Жива бібліотека» дуже позитивно впливають на підлітків, молодь, представників уразливих груп та пересічних громадян, проходять інформативно, цікаво та насичено, залишають гарні враження та сприяють глибокому розумінню визначених проблем. Всі учасники "Живої бібліотеки" під час її проведення отримують реальну інформацію про життєві ситуації, відповіді на питання, що їх цікавлять, а також практичні поради щодо життєвих реалій. Під час проведення цих заходів пропонується новий підхід до запобігання торгівлі людьми, підвищення соціальної згуртованості та руйнування бар’єрів між людьми, шляхом заохочення до спілкування і взаємодії.

Заходи "Жива бібліотека" сприяють отриманню адекватної оцінки факторів, що штовхають осіб із груп ризику в ситуації торгівлі людьми. А отже, є інноваційним інтерактивним методом попередження торгівлі людьми.

«Поінформований – відтак озброєний! Твоє життя, твоє майбутнє, твій успіх, твоя безпека завжди залежать від тебе. Памятай про це, будь обачним та розважливим!» – наголошують члени ВОПО «Джерело надії».

Алла Студілко
ВОПО "Джерело надії"

Просмотров: 200
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст