Фонд громади у Грицева МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 08.12.2011 в 19:56

Фонд громади у Грицева

Фонд громади у Грицева

З 1.10.2011 громадська організація «Відродження Грицева», яка стала переможцем конкурсу проектів «Школа фондів громад», при підтримці центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання», за фінансової допомоги Фонду Ч.С. Мотта, розпочали проект під назвою «Активна громада – успішна громада».

Їхньою метою є домогтися спільного розуміння місцевих проблем владою та громадою, що допоможе надалі розробити та реалізувати таку діяльність, яка забезпечить їх подолання. В рамках проекту організація налагоджує співпрацю і комунікацію між громадськістю, недержавними громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування тапредставниками бізнес­структур шляхом проведення кру��лих столів «Голос громади» на старті проекту та по його закінченню.

Нещодавно, 22.10.2011 в приміщенні Грицівської школи відбувся проект «Активна громада – успішна громада». Під час заходу Василь Джурабаєв, президент громадської організації,  розповів що являє собою досі незясоване поняття «фонд громади». Він розяснив, що це недержавна благодійна організація, ціль якої полягає в покращенні якості життя громади, на території якої здійснюється їхня діяльність. Фонди громад визначають потреби місцевої громади, залучають благодійні пожертви і накопичують фінансові ресурси, з яких надають міні­гранти на впровадження ініціатив з вирішення соціально важливих місцевих проблем.

Василь Садикович також заявив, що фонд буде розвивати благодійність в громаді, підтримувати громадські ініціативи, проводити навчання лідерів сільських громад, обмінюватися напрацьованим досвідом. Наразі планується створення спеціального грошового фонду в якості джерела постійного фінансування ініціатив в громаді, шляхом залучення благодійних пожертв від різноманітних донорів. Серед запрошених гостей на презентації проекту була присутня Тетяна Василик, виконавчий директор Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад». Тетяна Павлівна виступила з вітальним словом, відзначила необхідність створення фонду громади в Грицеві, а також підтвердила готовність співпрацювати з даною організацією. Від імені керівництва ХРБФ «Зміцнення громад» було подаровано три благодійні скриньки для пожертв. Отож, Фонд громад – це не закрита структура, це організація, яка шукає не тільки партнерів, але й однодумців. Його членом може стати кожен, не залежно від того на якій території проживає. Якщо є бажання, Фонд громади завжди готовий допомогти і прийняти усіх, хто приїде за досвідом.

Просмотров: 349
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст