День міста в Нетішині МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 29.11.2011 в 09:54

День міста в Нетішині

День міста в Нетішині

Осінь дуже багата на різноманітні свята. Не встигли славутчани та шепетівчани відсвяткувати Дні народження своїх міст, як нещодавно відзначали День міста у Нетішині.

Хоча на вулиці було прохолодно і сонечко уже не гріло, атмосфера на святі панувала тепла і радісна. Традиційно, зусиллями міської влади та під особистим патронатом міської голови Ольги Омельчук було організовано відзначення кращих з кращих та святковий концерт. Нетішинці показали все багатство талантів рідного краю. Хто тільки не дивував публіку…

Тут і співали, і танцювали, і навіть презентували показові козацькі бої. Звичайно, не обійшлося без відвідин представників корпорації «Сварог Вест Груп» та ХРБФ «Зміцнення громад». За їх фінансової підтримки та за сприяння народних депутатів України Сергія та Олександра Буряків на концерті виступили переможниця телепроекту «Україна має талант» Олена Ковтун та перлина української естради Наталія Валевська. Вони представили увазі публіки чудові пісні у власному виконанні. Глядачі насолоджувалися почутим, з радістю підспівували артистам та голосно викрикували «Браво!».

По закінченню збадьорила присутніх дискотека 80-тих з Dj Crocodile, Dj Lavr та двома запальними Pj-дівчатами. З їхньою допомогою публіка зарядилася позитивом і весело танцювала під ритмічні звуки. Логічним завершенням свята став різнобарвний феєрверк.

Просмотров: 307
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст