Дбаючи про комфорт малюків МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 01.03.2012 в 12:44

Дбаючи про комфорт малюків

Дбаючи про комфорт малюків

На Шепетівщині, у мальовничому селищі Гриців, розташований дитячий навчальний заклад «Сонечко», який зігріває промінчиками добра 128 малюків населеного пункту.

Сприятливу емоційну атмосферу для навчання, виховання та розвитку діточок забезпечує кваліфікований та самовідданий педагогічний колектив. Що ж до матеріального забезпечення дитячого закладу освіти, то підтримці його на належному рівні по можливості сприяє Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад», оскільки ДНЗ знаходиться під постійною опікою доброчинної фундації.

Так, нещодавно в рамках програми «З людьми і для людей» ХРБФ передав для Грицівського дитячого садочка 24 комплекти покривал та накидок на подушечки загальною вартістю 3 060 гривень. Сподіваємося, що ця благодійна допомога сприятиме здоровому та повноцінному сну малят, їх комфортному відпочинку та щасливому перебуванню у дошкільному закладі.

Просмотров: 249
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст