«Почуті історії заробітчан настільки вразили – немає слів…» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 30.03.2012 в 12:09

«Почуті історії заробітчан настільки вразили – немає слів…»

«Почуті історії зароб��тчан настільки вразили – немає слів…»

«Відверту та щиру розповідь про невдалий досвід працевлаштування за кордоном рідко можна почути від співвітчизників. Зазвичай люди стараються замовчувати таку інформацію. А нерідко прикрашають свою історію не зовсім правдивими фактами. Така вже людська природа – нам всім хочеться бути успішними. І тому надзвичайно корисно було почути реальні історії з перших вуст від колишніх заробітчан», - такими думками поділилась одна із учасників заходу «Жива бібліотека», що відбувся в Хмельницькому РЦЗ в теплій і доброзичливій атмосфері, атмосфері зацікавленості та небайдужості.

«Коли чуєш подібні історії по телевізору чи радіо, не сприймаєш їх, як нашу реальність, думаєш, що з нами цього не станеться, а після такого живого спілкування, після почутих розповідей, розумієш: з кожним може трапитись таке, потрібно бути обережними», - висловила свої почуття та враження ще одна учасниця «Живої бібліотеки», що проходила в Літинському РЦЗ.

Дані заходи проводились волонтерами ВОПО "Джерело надії" 28.03.12 р. в рамках профорієнтаційного проекту Вінницького обласного центру зайнятості «Жива бібліотека «Попередження нелегальної міграції та торгівлі людьми» в Районних центрах зайнятості Вінницької області.

Після завершення спілкування на одному із заходів під час висловлення подяки «Живим книгам» одна з учасниць емоційно проговорила : «Мене настільки вразили почуті історії – не має слів…»

Психолог ВОПО «Джерело надії»

Вікторія Засімова

Просмотров: 463
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст