«Жива бібліотека» – за безпечну подорож! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 16.03.2012 в 11:57

«Жива бібліотека» – за безпечну подорож!

«Жива бібліотека» – за безпечну подорож!

15 березня 2012 року в м. Калинівка відбувся методичний семінар – тренінг «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів». Семінар проводився в рамках проекту «Жива бібліотека «Попередження торгівлі дюдьми», що р��алізується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Захід проходив в приміщенні центральної районної бібліотеки. Серед присутніх на семінарі-тренінгу були всі бібліотекарі цього закладу, спеціалісти відділу у справах сімї, молоді та спорту РДА, РЦСССДМ, КРБДТ, методисти відділу освіти, соціальні педагоги шкіл міста, спеціаліст місцевого ЦЗ. Ця інноваційна методика роботи з молоддю зацікавила присутніх.

Небайдужість аудиторії проявлялась в питаннях, що задавались. Так, спеціаліст ЦЗ Чайкун Ю.В. виявив занепокоєність тим, чи не є метою заходів «Жива бібліотека «Попередження торгівлі людьми» відбити бажання у громадян навчатись та працювати за кордоном, адже послухавши живі історії про невдалу подорож, про важкі неприємні ситуації, читачі назавжди можуть відмовитись від таких подорожей, від своїх мрій. У відповідь було ще раз наголошено, що метою заходів «Жива бібліотека» перш за все є подолання певних стереотипів і збільшення поінформованості громадян з питань безпечної міграції, щоб в результаті всі, хто бажає працювати, навчатись, вийти заміж за кордоном, вміли захистити себе і не потрапити до рук шахраїв.

Крім того, серед «Живих книг» є заробітчани і з позитивним, вдалим досвідом. Соціальний педагог Калинівської ЗОШ №1 Коломієць Н.І. висловила зацікавленість цією інтерактивною методикою, але висловила думку про те, що найважче в ній – це знайти потрібних «Книг», готових поділитись своєю історією і попросила поради, допомоги в тому, як і де їх шукати. Крім наданої методології з цього питання було багато розповідей про підбір «Книг», підготовчу роботу з ними з напрацювань та власного досвіду ВОПО «Джерело надії». Наприкінці семінару учасники були запрошені відвідати захід «Жива бібліотека», який буде проводитись спеціалістами організації в Калинівському Центрі зайнятості 27.03.12 р., де читачами будуть безробітні міста та району, а «Книгами» – бувші заробітчани.

Тренер-психолог
ВОПО "Джерело надії"
В. Засімова

Просмотров: 471
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст