Уроки ипотерапии в "Школе Ирины" май 2011г МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 22.11.2011 в 00:25

Уроки ипотерапии в "Школе Ирины" май 2011г

Уроки ипотерапии в "Школе Ирины" май 2011г

Про те, що в нашому місті є іподром, ми дізналися від вихованців «Школи Ірини», тому разом з дітьми завітали на одне с занять.

Говорить тренер з кінного спорту Костянтин Цяпка: «Ми завжди раді гостям, особливо тим людям, що до нас приїхали. Ну що сказати про іподром? Тримаємо коней, коні спортивного направлення. У вигляді виключення для діток, підібрали коней, що більш-менш спокійні, тому що дана робота специфічна».

Для дітлахів заняття на іподромі стали справжнім святом. Вони з нетерпінням очікують на зустріч з улюбленцями. Не дивлячись на те, що кінь – тварина чималенька, у дітлахів не виникає жодного страху, вони залюбки розчісують їм гриви, пестять і годують, але найбільше радіють, коли катаються верхи.

Більше інформації щодо даного заходу, Ви можете дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=YnCjb13UnBM (ефір від 05.2011)

Просмотров: 385
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Публикации
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст