Село живе доти, поки у ньому діє школа | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 04.08.2011 в 20:08

Село живе доти, поки у ньому діє школа

Село живе доти, поки у ньому діє школа

Як стверджувалося на підсумковому засіданні колегії МОН України, „актуальними сьогодні є проблеми доступності, якості, ефективності освіти для села”.

 

 Літня пора для шкіл – це не лише період відпочинку навчальних класів та шкільних коридорів від гучного галасу дітей та від буденності навчального процесу.

 

 В першу чергу, це час проведення ремонтів, підготовки ��риміщень до початку нового шкільного року. Проте, якщо у міських закладах освіти цей процес виконуються в основному завдяки фінансовим вкладенням батьків, то сільська школа в цьому плані не здатна покласти всі витрати на їх плечі. Тим більше, що більша частина сільських шкіл потребує не просто косметичного ремонту, а докорінних перетворень, які спонсорувати батьки сільських учнів просто не мають звідки.

 

 Тому тенденція підтримки спонсорів та меценатів стає одним з безпрограшних варіантів. У липні місяці на адресу ХРБФ «Зміцнення громад» прийшла велика кількість листів від навчальних закладів Хмельницької та Чернівецької областей, у яких педагогічні колективи звертаються з проханням фінансово чи матеріально посприяти у ремонтних роботах. Тому членам незалежної комісії фонду на засіданні по розгляду даних звернень було не просто визначити ті навчальні заклади, яким першочергово потрібно допомогти. За підсумками засідання у липні відповідно до діючої програми фонду «Якісна освіта доступна усім!» для проведення ремонтних робіт кошти отримали наступні заклади: Вовківецька ЗОШ (Шепетівський район), Старобейзимська ЗОШ (Шепетівський район), Оршівецька ЗОШ (Кіцманський район), Росошанська ЗОШ (Кельменецький район), Федорівська ЗОШ (Красилівський район), Закриницька ЗОШ (Красилівський район).

 

 Отримана фінансова допомога, надана корпорацією «Сварог Вест Груп», піде на закупівлю будівельних матеріалів, цементу, фарби тощо. Загальна сума виділених коштів становила більше 30 000 грн.

Просмотров: 1834
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст