Духовна сфера має підтримку | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 13.10.2011 в 22:23

Духовна сфера має підтримку

Духовна сфера має підтримку

Церква згуртовує громаду, сіє у ній зерна віри, добра та людяності, допомагає будувати дружні і щирі стосунки, духовно збагачує усіх прихожан.

 

Саме тому ХРБФ «Зміцнення громад» в рамках проекту «Духовність плекає громаду» програми «З людьми і для людей» неодноразово надає фінансову підтримку церковній сфері Хмельницької та Чернівецької областей.

 

 Нещодавно знову було виділено 75 000 грн., які витратили на будівництво, ремонт та благоустрій церков і монастирі�� Хмельниччини (8 у Шепетівському районі, 3 у Славутському, 1 у Красилівському і 1 у Новоушицькому) та Чернівеччини (3 у Сокирянському районі, 2 у Кельменецькому і 1 у Герцаївському).

 

Також хочемо зазначити, що Свято­Різдва Богородичний чоловічий монастир отримав допомогу в сумі 150000 грн. на реставрацію споруди.

 

З допомогою таких регулярних фінансових надходжень на адресу святинь Хмельниччини та Чернівеччини, духовна сфера відроджується та удосконалюється, а місцева громада, в свою чергу, отримає душевний спокій та умиротворення.

Просмотров: 358
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст