Літня школа духовного збагачення молоді | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 04.08.2011 в 21:52

Літня школа духовного збагачення молоді

Літня школа духовного збагачення молоді

Церква – це сходинки в небо, що підіймають щаблями духовного удосконалення до висот святості, набуття подоби Божої, до боговідання та вічного богоєднання.

 

 Це Неопалима Купина, в якій горить незгасний вогонь Слова, віри й благодаті.

 

 Українська церква – це, власне, християни­українці, тому вона ніколи не стояла осторонь суспільного життя. Прищепити цю традицію любові, віри та допомоги бідним, людям похилого віку та хворим молодому поколінню намагаються «Сестри святого Йосипа при Шепетівській римо­католицькій парафії». Уже традицією для них стала організація літнього відпочинку для дітей та молоді Приходу, з метою духовного та інтелектуального розвитку.

 

 Для цієї світлої мети настоятелька Монастиря сестер святого Йосипа сестра Грета Кацере звернулася з листом­проханням до ХРБФ «Зміцнення громад», оскільки минулого року благодійний фонд не відмовив у милості і допоміг на благо. Цьогорічна надана фінансова допомога у сумі 5 000 грн. дуже допомогла при організації та проведення Школи Християнських Лідерів, програма якої спрямована на християнські та моральні цінності.

 

 Маленькі Прихожани тепер матимуть чудову можливість незабутньо провести свої літні канікули, гарно відпочити і духовно збагатитися.

Просмотров: 1419
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст