5 травня 2011 р. Громадська екологічна акція в м.Рівне | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 17.08.2011 в 20:19

5 травня 2011 р. Громадська екологічна акція в м.Рівне

5 травня 2011 р.  Громадська екологічна акція в м.Рівне

 5 травня 2011 р. Громадська екологічна акція в м.Рівне Генеральна Асамблея ООН резолюцією 65/229 проголосила 2011 рік Міжнародним роком лісів, щоб підвищити рівень обізнаності громадськості про проблеми збереження лісів та про їх важливість для забезпечення людської життєдіяльності, а також, щоб нагадати, що саме люди відповідальні за раціональне використання, збереження та сталий розвиток лісів.

 

 05.05.2011 року в м.Рівне на території Рівненського краєзнавчого музею була проведена громадська екологічна акція за участю представників громадських та державних екологічних організацій рівненщини, сторонників чистого довкілля та захисників природи, керівництва Рівненського краєзнавчого музею.Відомий на Рівненщині та за її межами активатор по вирощуванню екзотичного дерева-цілителя гінкго Терещук А.І. надав для посадки саджанці цього дерева, котрі й були засаджені на території Рівненського краєзнавчого музею.

 

 Після посадки дерев в приміщенні музею відбулась виставка присвячена цьому цікавому дереву. Виступали представники екологічних організацій рівненщини та викладачі вишів м.Рівне. З великим задоволенням аудиторія прослухала виступ Терещука А.І., в якому він розповів про дерево-цілитель гінкго, одне із чудес світу, про певні здобутки вирощування і використання сьогодні і в не далекій перспективі. Адже люди в Україні мало знають про гінкго і дивувались,що його можливо вирощувати в нашій зоні.

Барановська Людмила фото дивитись тут

Просмотров: 2000
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Notice: Undefined index: remixedme in /var/www/vdubidubcms/data/www/manager.mbfportal.com/inc/rootClass.inc.php on line 1428
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.