Сприяння розвитку культури на селі | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 04.08.2011 в 21:56

Сприяння розвитку культури на селі

Сприяння розвитку культури на селі

Культурний розвиток суспільства… Здається, що це поняття ніяк не пов’язане із жителями наших місцин.

 

 Адже якщо у містах, де все ж таки більше перспектив культурного розвитку, ця сфера досить занедбана, що уже говорити про невеличкі села та селища. Проте, не зважаючи на різноманітні перешкоди, жителям сіл Пліщин Шепетівського району та Березівка Новоушицького району не байдужа творчість і мистецтво їхніх односельчан.

 

 Молоді та повні ентузіазму, вони постійно зрушують з мертвої то��ки культурно­просвітницький застій своєї громади. Традиційно, для того, аби реалізувати власні задуми, на заваді з’являється фінансові негаразди.

 

 Сільська рада з мізерним бюджетом не мають змоги виділити кошти, тоді за допомогою доводиться звертатися до підприємств та організацій, яким не байдужий розвиток культури свого краю. Нагадаємо, що підтримка і сприяння розвитку культурного життя місцевих громад є одним із провідних завдань ХРБФ «Зміцнення громад». Саме сюди з листами­проханнями звернулися представники села Пліщин та Березівка. У своїх листах вони вказали, що за надані кошти у Пліщині хочуть придбати тюлі та ламбрекени у сільський клуб. А в Березівці – закупити молодим талантам 10 вишиванок для виступів на святкових заходах.

 

 Незалежна комісія розглянула ці звернення та за фінансової підтримки корпорації «Сварог Вест Груп» надала допомогу в загальній сумі 7 000 грн. Тепер проблемою до здійснення своїх задумів стало менше і задоволені пліщинці та березівці, триматимуть курс на пропагування розвитку культурної галузі серед своїх односельчан.

Просмотров: 1638
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст