Отношение к детям-инвалидам Школы Ирины 27.11.2010г. МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.11.2011 в 22:31

Отношение к детям-инвалидам Школы Ирины 27.11.2010г.

Отношение к детям-инвалидам Школы Ирины 27.11.2010г.
  Криком кричать батьки дітей-інвалідів з Павлограда. Недільна школа кафедрального собору. Саме тут сотні здорових дітей стають ближчими до Бога. Але для дітей-інвалідів ці двері зачинені.
 
  За цим парканом вони були, наче звичайні діти. До поки церква не угледіла вади у благодійному сусідстві. «У дітей не адекватна поведінка, вони викрикують, вони такі звуки видають, не зовсім такі приємні» - заявляє отець Валентин.
 
  А ще три хвилини тому святий отець любив цих дітей, як своїх. «Це творіння Божі. Задачею нашого спілкування з дітьми, що поміж нами повинна царювати любов».
 
  Про це дивіться в уривку із сюжету про «Школу Ірини» в передачі «Гроші» каналу 1+1 (ефір від 27.11. 2010р.). Відвертий монолог отця Валентина, секретаря Дніпропетровської єпархії УПЦ та пропозиція приміщення для занять дітям-інвалідам для депутатів.

Просмотров: 350
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Публикации
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст