На шляху до досконалості | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 12.08.2011 в 15:51

На шляху до досконалості

На шляху до досконалості

Ніщо не стоїть на місці, усе вдосконалюється та покращується.

 

 Не став винятком і ХРБФ «Зміцнення громад». Нещодавно 25-26 липня одна із працівниць фонду Тетяна Михайлівна Гамалінська мала чудову можливість поповнити свої знання у «Школі Фандрейзингу» у місті Києві та відвідати ряд майстер-класів з питань залучення ресурсів у межах проектної діяльності організацій.

 

 Тренером для учасників школи був Руслан Краплич – директор Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», автор 15 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій. Завдяки майстер-класам здобуто та систематизовано знання щодо планування фандрейзингових кампаній та благодійних заходів на написання мотивуючих л��стів спонсорам, ведення переговорів з благодійниками, формуваня бюджетів, готування проектів та ін. Здобуті навички та досвід наразі активно передаються всьому колективу.

 

Отже, робота ХРБФ «Зміцнення громад» стане ефективнішою та приноситиме кращі результати праці.

Просмотров: 2021
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст