Футбольний турнір на кубок корпорації «Сварог Вест Груп» «Antoniny Football Cup» | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 15.08.2011 в 20:11

Футбольний турнір на кубок корпорації «Сварог Вест Груп» «Antoniny Football Cup»

Футбольний турнір на кубок корпорації «Сварог Вест Груп» «Antoniny Football Cup»

 Футбольний турнір на кубок корпорації «Сварог Вест Груп» «Antoniny Football Cup».

 Святом спорту, здоров’я та приязності став традиційний щорічний футбольний турнір на кубок корпорації «Сварог Вест Груп». Порівняно з минулими змаганнями, які неодноразово проводилися, цьогорічне відбулося на новому місці, у більшому масштабі, з більшим драйвом та емоціями.

 

 Організатори корпорація «Сварог Вест Груп» на чолі з головою правління Андрієм Андрійовичем Гордійчуком та Хмельниць��ий регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад» на чолі з президентом Анною Олександрівною Гордійчук запланували його з метою підтримки розвитку дитячо-юнацького футболу, виховання здорового способу життя та сприяння оздоровленню підлітків.

 

 Гостинно та доброзичливо прийняли у себе учасників змагань смт. Антоніни, де власне проходив турнір. Боротися за першість кубку зібралося 9 команд юнаків 1996-1997 років, серед яких ФК «Арсенал» (м. Київ), ДЮСШ (м. Хмельницький), Спортінтернат (М. Дунаївці), ФК школи-пансіон (м. Шепетівка), ФК «ЦСКА» (м. Київ), ФК «Колісп» (м. Костопіль), ДЮСШОР (м. Тернопіль), ФК «Колос» (м. Красилів), ДЮСШ (смт. Антоніни).

 

 Почесне право відкрити щорічний футбольний турнір на Кубок корпорації «Сварог Вест Груп» надали депутату Хмельницької обласної ради, голові правління корпорації «Сварог Вест Груп» Гордійчуку Андрію Андрійовичу: «Коли я перший раз заїхав в ці благодатні місця, не зважаючи на те, що сам родом з Житомирщини, я покохав цю землю. Тут прекрасні люди та хороша енергія землі з величезною історією. Я переконаний, що цей турнір буде традиційним та стане першою ластівкою для того, щоб всіма силами разом відновити історичні пам’ятки, зробити тут оздоровчий комплекс для дітей та молоді цього регіону. Дуже приємно бачити серед присутніх сьогодні молодих спортивних талантів, які в майбутньому гідно будуть захищати інтереси і гордість нашої держави у футболі».

 

 До слова також запросили присутніх голову Красилівської районної ради Ходака Василя Івановича, першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації Давидюка Віктора В’ячеславовича, директора СТОВ «Довіра» Оцалюка Анатолія Васильовича та директора Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Василик Тетяну Павлівну: «Чудова погода і прекрасний захід зібрав нас сьогодні на свято спорту, здоров’я, натхнення та приязні один до одного. Завдяки зусиллям корпорації «Сварог Вест Груп», яка є засновником ХРБФ «Зміцнення громад», ми маємо чудову можливість щорічно зустрічатися на цьому турнірі. Сподіваюся, що антонінчани, які зустрічають справжніх спортсменів, учасники та гості отримають величезне задоволення та купу позитивних емоцій від гри та від спілкування один з одним».

 

 Змагання розпланували на чотири дні з 11 по 14 серпня. Перших три – команди змагалися за участь у фінальній грі. А четвертого – 4 найкращі та найсильніші збірні боролися за І, ІІ та ІІІ місця турніру. До фіналу дійшли найвитриваліші і за першість постали у грі команди ФК «Колісп» (м. Костопіль), ФК школи-пансіон (м. Шепетівка), ФК «Арсенал» (м. Київ) та ДЮСШОР (м. Тернопіль).

 

 В результаті ІІІ місце посіли юні футболісти з Шепетівки, ІІ – вибороли спортсмени з Тернополя, а достойне І – дісталося ФК «Арсенал» з Києва.

 

 Переможці та призери були нагороджені кубками, золотими, срібними та бронзовими медалями, почесними грамотами та спеціальними заохочувальними призами (футбольними формами) від корпорації «Сварог Вест Груп» та Антонінської селищної ради.

 

 Кращі гравці в номінаціях «Кращий нападник», «Кращий напівзахисник», «Кращий захисник» та «Кращий воротар» були відзначені спеціальними грамотами та заохочувальними призами. Усім присутнім командам було вручено дипломи за участь, а співорганізаторам – листи-подяки.

 

 Поділився враженнями щодо проведення турніру та отриманими результатами тренер команди-переможця ФК «Арсенал» (м. Київ) Гордієнко Юрій Володимирович: «Я дуже вдячний, що зміг взяти участь у цьому турнірі, оскільки він організований на найвищому рівні. Також вдячний усім керівникам змагання. Якщо цей Кубок проводитиметься щорічно – це буде пристойно. Знаємо, зараз такий час, що важко організувати подібний захід. Хочу зазначити, що усі присутні команди були досить сильними противниками з відмінними тренерами. На майбутнє будемо надіятися, що наші юні переможці виростуть достойними спортсменами та відомими зірками футболу».

 

 Останнього дня тур��іру глядачів також порадувала показова гра збірної тренерів футбольних команд, які взяли участь у Кубку, та місцевої команди «Довіра» (смт. Антоніни). В результаті сили виявилися рівними і з рахунком 3:3 перемогла дружба.

 

 Суддівство здійснювали спеціально запрошені судді 1-ї категорії Папірович А.Г., Папірович В.Г. та Безкоровайний О.М. Варто зазначити, що фінансування футбольного турніру на Кубок корпорації «Сварог Вест Груп» «Antoniny Football Cup» (проживання, харчування учасників, закупівлю подарунків тощо) взяли на себе корпорація «Сварог Вест Груп», благодійний фонд «Зміцнення громад», які виділили близько 30 000 грн., та ФОП Оцалюк А.В.

 

 Також надали підтримку Красилівська районна та Антонінська селищна ради. Загалом організацією та проведенням учасники і гості турніру залишилися задоволені. Усі отримали велику кількість позитивних емоцій та драйвових вражень. Наразі нам же залишається очікувати наступного року з більш феєричним дійством.

Просмотров: 2014
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст