Енергозбереження в Центрі громади с. Білопіль | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 04.08.2011 в 20:10

Енергозбереження в Центрі громади с. Білопіль

Енергозбереження в Центрі громади с. Білопіль

В селі Білопіль (Шепетівський район, Хмельницька область) проживає 377 чоловік, з них третю частину становлять діти.

 

 Чи не єдиним приміщенням, де можна проводити масові заходи, а саме: дитячі ранки, календарні свята, урочисті події та збори громади, є сільський клуб.

 

 Він був побудований ще у 1963 році, проте капітальний ремонт у ньому досі не проводився. Не втрачаючи надії на покращення ситуації, сільська громада всіляко намагалася змінити ситуацію, яка виникла навколо даного культурного осередку. У 2010 році в рамках проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнто��аний на громаду» було створено громадську організацію «Білопільчанка», яка почала активно займатися реалізацією проекту, що включав капітальний ремонт актового залу клубу.

 

 Проте глобальнішою проблемою з часом стало перекриття даху об’єкту, адже у багатьох місцях він почав протікати, руйнуючи приміщення з середини. Коштів на дані роботи за умовами вище названого проекту не було.

 

 Ще узимку білопільчани звернулися з листом­проханням до ХРБФ «Зміцнення громад», у якому описали всю суть та актуальність ситуації, що виникла. Разом з листом ними був надісланий і проект з розрахунком кошторису витрат та переліком робіт. За рішенням незалежної комісії фонду, проект був підтриманий, але з причин непідходящих погодних умов його реалізація була перенесена на літо 2011 року.

 

 Наразі, почався перший етап втілення проекту. ХРБФ «Зміцнення громад» виділив кошти у сумі 25 200 грн. на які були закуплені будівельні матеріали: шифер, жесть, цвяхи тощо. Також фонд взяв на себе забов’язання по організації будівельної бригади, яка безпосередньо буде займатися перекриттям даху. Роботи планується розпочати на початку серпня.

Просмотров: 1672
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст