День міста у Славуті | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 13.10.2011 в 22:29

День міста у Славуті

День міста у Славуті

Традиційно 21 вересня місто Славута відзначає свій день народження.

 

Не став винятком і нинішній рік, який цього дня прийняв у себе багато поважних та відомих гостей. Розпочалося свято з урочистої ходи підприємств, установ, організацій міста та загальноосвітніх закладів.

 

Перейняли святкову естафету місцеві художні колективи міст Острога, Корця, Нетішина, Шепетівки та Славутського району, які представили присутнім чудову концертну програму. Також на дні міста були присутні – міський голова Славути Василь Сидор, народний депутат Сергій Буряк, депутат Хмельницької обласної ради, голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук та заступник міського голови м. Шепетівки Тетяна Зайцева, які привітали громаду з їхнім чудовим святом.

 

У цей же час, від спонсорів свята корпорації «Сварог Вест Груп» та ХРБФ «Зміцнення громад», було організовано для усіх бажаючих, так зване, масове безоплатне харчування. Кожен охочий міг поласувати свіжозвареною справжньою козацькою кашею, яку готували у величезних казанах на вогнищі вправні «сварожі козаки». Найцікавішим славутчани змогли насолодитися близько вечора, коли до міста завітали зіркові гості від співорганізаторів свята народних депутатів Олександра та Сергія Буряків, депутата Хмельницької обласної ради, голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрія Гордійчука та директора ХРБФ «Зміцнення громад» Тетяни Василик.

 

Серед запрошених були: фіналістка телепроекту «Шанс» ­ Альона Мороз, гурт «Пара нормальних» та артистка всеукраїнської величини ­ Наталія Валевська. Вони радо привітали жителів міста та подарували присутнім композиції у власному виконанні.

 

Логічним завершенням дня міста став подарований громаді від Сварогу та благодійного фонду святковий феєрверк, який своїми різнобарвними вибухами зібрав у небі погляди тисячі присутніх.

Просмотров: 487
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст