В Гребінкі молодь навчали медіаграмотності МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 27.09.2013 в 13:43

В Гребінкі молодь навчали медіаграмотності

В Гребінкі молодь навчали медіаграмотності

26 вересня 2013 року Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації провела інтерактивну зустріч з медіаосвіти для старшокласників м. Гребінка. Мета подібних заходів – навчити молодь розрізняти маніпуляції в медіа та сформувати навички з аналізу медіа-текстів.

Олександр Чепур, викладач програми говорить: «Щодня інформаційні джерела формують нашу свідомість через різноманітні засоби комунікації. Окрім підвищення медіа грамотності молоді, ми ще формуємо навички, які необхідні для розвитку толерантного молодіжного середовища».

На думку освітян, молодь повинна розбиратися у сучасних медіа-інструментах, орієнтуватись у тенденціях Інтернет-простору та сформувати власний погляд на медійні повідомлення.

Учасники прослухають інтенсивні повідомлення про сучасні засоби комунікації, дізнаються яким чином розрізняти маніпуляції в медіа, отримали навички з аналізу медіа-текстів та рекламних повідомлень.

Упровадження медіаосвіти як інструменту формування якостей толерантної особистості є важливою і актуальною задачею сьогодення. На Полтавщині ця робота розпочалась зі створення проекту «Посилення ролі молодої громадянської журналістики в міжкультурній і анти-дискримінаційній освіті». В своїй роботі організатори керуються основними положеннями Концепції упровадження медіаосвіти в Україні.

В подальшій перспективі – упровадження медіаосвітнього спеціального курсу для учнів старших класів.

Просмотров: 84
Опубликовано организацией "Твій Світ"
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст