У Вінниці пройшов тренінг для безробітної молоді «Презентуй себе успішно!» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 06.12.2013 в 21:40

У Вінниці пройшов тренінг для безробітної молоді «Презентуй себе успішно!»

У Вінниці пройшов тренінг для безробітної молоді «Презентуй себе успішно!»

Саме цьому навчались молоді безробітні у «Школі ефективного працевлаштування», яку проводила ВОПО «Джерело надії у партнерстві з Ленінським районним центром зайнятості м. Вінниці.

На протязі 3-х днів учасники виконували багато тематичних вправ, проходили тестування, дискусії, які допомогли їм глибше пізнати себе, усвідомити свої переваги, підвищити впевненість в собі, оволодіти навичками швидкого встановлення контакту з людьми, навчитись спілкуватись на рівних (в позиції: Я –О’к, Ти – О’к). Також вчились управляти своїм часом та дізнались про «викрадачів часу», які заважають його ефективно використовувати.

Особливо цікавою була рольова гра «Співбесіда», під час якої кожен зміг побачити і зрозуміти, що заважає і що допомагає успішно пройти співбесіду і мати перевагу серед інших на отримання роботи. «Сформувалось розуміння, що дійсно результат пошуку роботи залежить від кожного з нас. Після навчання вже залишилось менше страхів і з’явилась впевненість та надія, що я знайду роботу і моє життя зміниться на краще», - зазначила одна з учасниць тренінгу.

Прес-центр ВОПО «Джерело надії»

Просмотров: 84
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст