Не закривайся в собі… Висловись на групі самодопомоги МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 27.11.2012 в 22:10

Не закривайся в собі… Висловись на групі самодопомоги

Не закривайся в собі… Висловись на групі самодопомоги

"Якою б мовою ти не користувався, обов’язково спробуй виговоритись перед ким-небудь, якщо тобі треба зняти тягар з душі. Не занурюйся в депресію. Насолоджуйся життям, воно чекає на тебе!"

Під таким гаслом пройшла друга група самодопомоги з підлітками 24 листопада 2012 року за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Діти вже були ознайомлені з правилами проведення групи, тому проявили неабияку активність та бажання висловитись. Теми, які підіймалися цього разу, були різноманітними: толерантність, милосердя, чуйне ставлення до тварин та роль домашніх тварин в житті людини. В ході обговорення спонтанно виникла тема про те, що ніхто в цьому житті не застрахований від помилок, навіть дорослі та досвідчені люди. Свої помилки треба сприймати спокійно та робити з них висновки. Врешті решт, на помилках вчаться, з них складається життєвий досвід і людина повинна дозволити собі інколи помилятися. Головне – не зациклюватися на невдачах, а йти вперед.

Важливе місце у спілкуванні посіла тема протидії торгівлі людьми. Ми згадали, що 2-го грудня у світі відзначається міжнародний день боротьби з рабством. Ця проблема актуальна і для нашого міста та області. Діти обговорювали різні випадки з життя на цю тему, було очевидно, що вона не залишила їх байдужими. Також ми згадали річницю пам’яті жертв голодомору і домовилися виставити свічки на підвіконнях в цей день на згадку про ті страшні часи та на вшанування пам’яті загиблих.

В другій частині тренінгу було проведено конкурс дитячого малюнка, присвячений протидії торгівлі людьми та іншим формам насильства та порушення прав людини. Ці малюнки будуть демонструватися 30 листопада, у п’ятницю, біля башти під час вуличної акції у підтримку Міжнародного дня боротьби з рабством.

Прес-центр ВОПО «Джерело надії»

Просмотров: 385
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст