Микола Азаров про «Партнерство «Відкритий Уряд» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 14.06.2012 в 19:17

Микола Азаров про «Партнерство «Відкритий Уряд»

Микола Азаров про «Партнерство «Відкритий Уряд»

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Секретаріату Кабінету Міністрів забезпечити ефективну роботу Координаційної ради з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Склад ради було затверджено під час вчорашнього засідання Уряду. Про це Глава Уряду повідомив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

«Сьогодні Уряд має утворити Координаційну раду з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». До її складу запрошено багато незалежних експертів, представників громадських об’єднань і організацій. Доручаю Секретаріату Кабінету Міністрів забезпечити ефективну роботу цієї Координаційної ради», - сказав Микола Азаров, зазначивши, що попереду ще багато роботи, яка виведе нашу країну на новий рівень відкритості.

Прем’єр-міністр звернув увагу усіх членів Уряду, що ефективна робота кожного міністерства і Кабміну в цілому починається з ефективного діалогу з громадянським суспільством.

«Я особисто щотижня зустрічаюсь з представниками громадських об’єднань для обговорення актуальних питань державної політики і впевнений, що це зобов’язаний робити кожен міністр», - переконаний Микола Азаров.

Глава Уряду повідомив, що сьогодні планує зустрітись з головами громадських рад при органах виконавчої влади.

«Сподіваюсь, що під час відвертого та конструктивного діалогу ми з’ясуємо, які механізми взаємодії органів влади та громадськості є ефективними, а які потребують змін», - зауважив він.

Микола Азаров також нагадав, що Україна нещодавно презентувала свій Національний план дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на всесвітньому форумі в Ріо-де-Жанейро, який визнано одним з найкращих.

«Це – цілком заслужене визнання для кожного, хто долучився до розробки цього плану. Уряд і громадськість змогли знайти порозуміння і разом створили кращий документ», - зазначив Глава Уряду. За його словами, Україна однією з перших підтримала нову глобальну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд», яка спрямована на підвищення рівня відкритості та прозорості влади для громадськості.

Просмотров: 2660
Опубликовано организацией Янголятко
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст