Міська влада Львова організувала ряд соціальних заходів до Дня Святого Миколая МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.12.2012 в 20:43

Міська влада Львова організувала ряд соціальних заходів до Дня Святого Миколая

Міська влада Львова організувала ряд соціальних заходів до Дня Святого Миколая

Вже традиційно місто Львів з нагоди свята Святого Миколая організовує ряд заходів для потребуючих дітей, аби подарувати їм відчуття феєрії, святкової атмосфери і потрібності ближньому.

Управління соціального захисту, відповідно до розпорядження міського голови Львова, виплачує грошову допомогу (по 250 грн) для 408 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в управлінні. На ці потреби з бюджету мі��та виділено 102 тис. грн.

Водночас, управління соціального захисту спільно із мовною школою «Хелен Дорон» підготували безкоштовні заняття з вивчення англійської мови для діток 6-7 років. Так, впродовж усього семестру до літа, діти з потребуючих сімей безкоштовно вивчатимуть англійську мову. Заняття розпочнуться після свята Миколая.

- Цього року в організації свята потребуючим дітям ми пішли двома шляхами: залучення бюджетних коштів, у формі виплати матеріальної допомоги дітям, й залучення благодійників для проведення комплексу заходів акції «Подаруймо дітям радість», - каже начальник управління соціального захисту ЛМР Наталка Федорович.

- Оскільки свято Миколая несе філософію любові до ближнього, ми звернулись до львівських благодійників з ціллю підготувати потребуючим діткам ряд розважальних заходів, аби хоч трохи відволікти їх від рутинного сьогодення. Так, в результаті спільних зусиль в рамках благодійного марафону «Львів соціальний» вдалось підготувати акцію «Подаруймо дітям радість», яка включає десяток заходів, без залучення бюджетних коштів.

Власне, заходи акції стартували з 8 грудня, й триватимуть до кінця цього тижня. Так, дітки вже побували на виставі «Снігова королева» у Львівському Цирку, переглянули мультфільм «Вартові легенд», який транслюється в мережі кінотеатрів «Кінопалац» й побували на виставі «Дон Кіхот» в Оперному театрі.

До проведення акції долучились: Львівський державний цирк, мережа кінотеатрів «Кінопалац», «Планета кіно IMAX», Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, Кондитерська фабрика «Світоч», видавництво «Скриня» та Львівський театр «Воскресіння», - розповідає начальник управління соціального захисту ЛМР Наталка Федорович.

Источник

Просмотров: 2797
Опубликовано организацией Янголятко
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст