Інтернет-освіта – сучасні можливості МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 10.02.2013 в 06:45

Інтернет-освіта – сучасні можливості

Інтернет-освіта – сучасні можливості
stud-times.com.ua

Розвиток інтернет-технологій та збільшення кількості сайтів дозволяє сьогодні отримати освіту не покидаючи власної кімнати. Освіта через інтернет поступово починає витісняти традиційні методи навчання.

Інтернет-освіта – це якісний, максимально зручний і приємний метод підвищення рівня інтелекту та саморозвитку: ви навчаєтесь протягом будь-якого періоду часу, у обідню перерву між роботою, або ж у комфортній атмосфері - вдома. За бажанням ви зможете мати персонального викладача або ж навчатись у невеликій групі в он-лайн режимі. Однією із основних переваг інтернет-навчання є те, що протягом здобуття звичайної освіти, паралельно ви зможете отримати іншу. Сьогодні існує багато способів отримання освіти через інтернет: відеоуроки чере�� skype, інтернет-університети та школи, які являються серйозною альтернативою звичайному навчанню.

Зробимо короткий огляд найкорисніших інтернет-ресурсів для навчання.

  1. http://www.busuu.com/ru/ – це інноваційне віртуальне співтовариство для вивчення іноземних мов. На даному сайті ви зможете вивчати мову безпосередньо із її носіями за допомогою інтегрованого додатка відео-чату. Таким чином, ви маєте змогу практикувати свої мовні навички у живому спілкуванні. Для того, щоб постійно бути у курсі оновлень сайту, вам пропонують завантажити bussu-додаток на телефон.
  2. http://www.intuit.ru/ – тут ви знайдете багато безкоштовних курсів, програм підвищення кваліфікації і професійної підготовки, цікавих доповідей та іншої корисної інформації – навчайтесь у будь-який час і в будь-якому місці.
  3. http://lingualeo.ru/ – найкраще місце для вивчення та практики англійської мови. Методика навчання на LinguaLeo враховує ваші особисті цілі, поточний рівень мови, ритм життя і персональні інтереси. Для кращого заохочення, за успішно пройдені завдання ви будете отримувати бали. Виділи кілька годин для вивчення англійської мови протягом кожного дня – і ти неодмінно побачиш результат.
  4. http://www.langust.ru/ – інтернет-школа для вивчення англійської, французької, німецької, іспанської мови. Всі іноземні мови викладають носії мови, тобто люди, для яких відповідна мова є рідною. Для англійської мови – це англійці, ірландці, американці, австралійці або громадяни інших країн Британської Співдружності. Для французької мови – французи і канадці. Для іспанської мови – іспанці та громадяни Латинської Америки. І так далі.
  5. http://efmf.ru/ – це сайт для тих, хто хоче вивчати англійську мову за допомогою текстів популярних пісень. Такий метод не зможе замінити традиційні методи, але в якості додаткових занять він буде корисний всім, хто любить сучасну музику і вивчає англійську в школі, у ВНЗ, на курсах або самостійно.
  6. http://businesslearning.ru/ – система дистанційної бізнес-освіти забезпечує можливість безкоштовно, в будь-який час, в будь-якому місці, де є доступ в Інтернет, підвищити кваліфікацію в сфері підприємницької діяльності. Модульний принцип організації навчання надає можливість самостійного вибору необхідного курсу і набору модулів. Тести, включені в структуру модуля, дозволяють пройти дистанційну атестацію.

Наостанок хочеться зауважити, що в епоху інтернету здобути освіту, нехай навіть і без диплома, можна яку завгодно і де завгодно, потрібно мати лише бажання!

Вікторія Канаєва

Просмотров: 2547
Категория новостей Публикации
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст