ГОГОЛЬFEST прикрасили шедеври дитячої творчості МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 19.09.2013 в 17:52

ГОГОЛЬFEST прикрасили шедеври дитячої творчості

ГОГОЛЬFEST прикрасили шедеври дитячої творчості

Майже сто вихованців Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату, Богуславського Дитячого дому «Оберіг» та Дарницького дитячого будинку-інтернату провели цілий день на ГОГОЛЬFESTі 2013, розмалювавши десятки полотен, знявши години авторських фільмів та рекламних роликів. В рамках своєї програми «Дорога в життя для кожної дитини» Благодійний фонд Костянтина Кондакова створив на фестивалі винятковий простір для вільної дитячої творчості та розвитку кожної дитини.

Оригамі та інсталяції з звичайного паперу, уроки стріт-арту та поезії, майстер-класи гри на старовинних українських інструментах та багато-багато інших цікавих заходів підготували організатори для дітей. Де ще, як не на планеті вільної творчості, дитина може розмалювати стіну та отримати від цього замість нарікань підтримку та задоволення? А створити оригінальне музичне попурі на старовинному роялі на заздрість вчителеві музики? На благодійному проекті для юних митців не існувало жодних обмежень та правил, а головною умовою для участі було бажання творити та пізнавати світ.

«Граючи, ми змінюємо світ» – цей девіз новоствореної планети «Ігрополіс», влучно ілюструє заняття її перших мешканців – дітей з дитячих будинків.

- Ігрополіс – це вільний простір для дитячої творчості. Саме тут кожна дитина може відкрити в собі творчий потенціал та створити справжній шедевр власними руками. Сьогодні ми допомогли долучитися до унікального світу творчості дітям, які з різних причин були позбавленні батьківського тепла. Ми і надалі будемо підтримувати подібні проекти, – зауважує Наталія Колісник, президент Благодійного фонду Костянтина Кондакова.

Справді, як показав захід, для дітей не важливо просто споглядати на витвори мистецтва – їм потрібна реальна участь в створенні нових. Це дозволяє не тільки загартовувати їм віру в себе, але й розвивати позитивні риси, доторкнувшись до прекрасного. Після кожного творчо-ігрового дня на «Ігрополісі» арт-атмосфера ГОГОЛЬFESTу 2013 поповнюється новими експонатами від обдарованих дітей.

Планета «Ігрополіс» прийматиме своїх останніх відвідувачів-вихованців дитячих будинків, в рамках цьогорічного ГОГОЛЬFESTу, 21-22 вересня.

Просмотров: 50
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст