Члени ВОПО Джерело надії вчились будувати стратегію розвитку своєї НДО. МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 23.02.2012 в 14:32

Члени ВОПО Джерело надії вчились будувати стратегію розвитку своєї НДО.

Члени ВОПО Джерело надії вчились будувати стратегію розвитку своєї НДО.

21-22 лютого у Вінниці пройшов тренінг "Побудуй стратегію розвитку своєї НДО" за участю ВОПО "Дже��ело Надії" та інших громадських організацій. Тренінг провів керівник ГО "Аналітичний центр розвитку міста "ЗЕОН" Микола Орлов. Група була налаштована на цікаву та плідну співпрацю, але результат перевищив всі очікування!

На самому початку тренінгу ми об’єдналися у дві команди: у складі першої були представники ГО "Джерело надії", у складі другої – представники інших громадських організацій. Працювати почали поступово, без авралу та форсування подій, але незабаром набрали такого темпу, що під кінець першого дня нас самих вразив об’єм виконаної роботи! Впродовж дня ми виконали багато цікавих та корисних вправ, наприклад розписували сильні та слабкі сторони нашої організації, а також її можливості та загрози. Цим же займалась і друга група. Найцікавіше почалось під час "батлу", коли треба було кількома реченнями аргументовано захистити свої "надбання", або розгромити в пух і прах роботу опонентів. Це виявилось досить складним завданням: не завжди вистачало аргументів на свій захист або контраргументів. Тоді на допомогу знову приходив досвідчений тренер, який продемонстрував мистецтво ведення дебатів. Також ми складали альтернативні стратегії - наступальну, поступальну та оборонну. Завдяки згуртованості нашої дружної команди та мозковому штурму ми успішно впорались і з цією задачею.

Дуже креативно ми підійшли до вправи "Аналіз середовища, що оточує організацію" та "Карта зовнішніх тенденцій".

Вправа на інтуітивне мислення "Асоціації" викликала у нас захват! Результат її виявився зовсім несподіваним, але програвших у ній не було – просто у кожного був власний підхід до завдання і привід пишатися собою.

Загалом весь перший день пройшов дуже продуктивно, ефективно і залишив тільки приємні позитивні враження.

Другий день тренінгу пройшов не менш цікаво та насичено. Ми розробили етапи стратегічного планування, "побудували" дерево цілей, а також розробили тактику роботи нашої організації в дуже цікавій формі. Вона виглядала, як риба, де головою був конкретний захід, кістками – дії (дата, місце, хто, що потрібно, скільки коштує), хвостом – бюджет заходу в цілому. Ми вперше познайомились з таким незвичним способом планування та взяли його на озброєння.

На останок слід зазначити, що учасники тренінгу залишились не просто задоволеними, а й збагаченими новими знаннями та методиками, цікавими та прогресивними навичками роботи. Команда ВОПО "Джерело надії" отримала реальні знання та практичні навики, які сприятимуть професійному та особистісному зростанню членів організації, і які обов’язково будуть використані в нашій подальшій діяльності.

Психолог ВОПО "Джерело надії"
Марія Добровольська

Просмотров: 308
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст