Червона картка порушенням прав людини МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 27.04.2012 в 15:50

Червона картка порушенням прав людини

Червона картка порушенням прав людини

Як свідчать статистичні дані, Україна є однією з основних європейських країн вивезення жінок і дітей за кордон з метою примусової проституції та інших форм експлуатації.

Під час проведення фінальних ігор Чемпіонату з футболу Євро 2012 для такого бізнесу стираються всі можливі межі. Торгівля людьми, особливо жінками, не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами і країнами, що розвиваються.

26 квітня в «Donbass-Palace» пройшла прес-конференція «Євро 2012: червона картка порушень прав людини і торгівлі л��дьми», присвячена презентації проекту, спрямованого на інформування населення і компетентних органів про можливі порушення і ризики, повязані з торгівлею людьми під час ЄВРО 2012, а також надання можливим жертвам практичної допомоги.

З вітальною промовою на початку заходу виступив Генеральний консул Німеччини в Донецьку Клаус Циллікенс. Він поділився досвідом Німеччини у вирішенні подібних проблем під час проведення чемпіонату 2006р. у Берліні.

Далі виступила Світлана Закревська – президент Донецької громадської організації «Альянс», яка презентувала проект «Євро 2012: червона картка порушень прав людини і торгівлі людьми». Проект реалізується в Донецькій та Харківській областях у партнерстві з Генеральним консульством Німеччини в Донецьку. У своєму виступі Світлана Закревська підкреслила важливість спільного підходу до попередження торгівлі людьми: «Неможливо подужати цю проблему самотужки, наш проект – крапля в морі, якщо з нами не будуть співпрацювати правоохоронні органи, структури, які готують волонтерів, влада і т.д. Тільки гарно скоординована сумісна діяльність може гарантувати безпеку як туристам, так і мешканцям України, та у першу чергу – жінкам та дітям».

Валентина Шебаніц – експерт з питань протидії торгівлі людьми, регіональний тренер Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда» розповіла про ситуацію, яка склалася з торгівлею людьми сьогодні та ризики, які можуть виникнути під час проведення ЄВРО 2012: «Не секрет, що під час великих спортивних змагань, попит на сексуальні послуги значно збільшується. Згідно зі звітом УЄФА, опублікованому польським Newsweek порівняно з іншими країнами Європи сексуальні послуги у Польщі та Україні дешевші. Тому ці країни можуть стати привабливими для секс-туристів, що цікавляться футболом. У звязку з ростом попиту на такий «товар» Україна під час Євро 2012 може стати країною призначення, куди буду привозити жінок для надання секс-послуг ».

На питання журналістів також відповідали запрошені гості, а саме:

  • Небитов Андрій Анатолійович – заступник начальника Управління боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми ГУМВС України в Донецькій області;
  • Цесельська Ольга Володимирівна – начальник управління у справах сім’ї, молоді та міжнародних відносин Донецької міської ради;
  • Золкіна Лілія Іванівна – начальник управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації;
  • Костенко Наталія Іванівна – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності;
  • Князькова Любов Михайлівна – начальник кафедри громадянського права та процесу Донецького юридичного інституту МВС України.
Просмотров: 1160
Опубликовано организацией Альянс
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст