Благодійний телепроект: пісенно-танцювальний марафон «Твій Час» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 27.12.2012 в 10:34

Благодійний телепроект: пісенно-танцювальний марафон «Твій Час»

Благодійний телепроект: пісенно-танцювальний марафон «Твій Час»

В Україні стартував благодійний телепроект пісенно-танцювальний марафон "Твій час" на підтримку дітей-сиріт з інтернатних закладів. Ініціаторами цього проекту виступили Житомирська міська дитяча громадська організація "Все робимо самі" (голова правління Богдан Купчинський) та компанія "Гештальт Консалтінг Груп" (генеральний директор Анатолій Тихончук).

Мета проекту:

 • соціалізація та адаптація дітей-сиріт з інтернатних закладів;
 • пропаганда усиновлення дітей віком від 14 до 16 років;
 • знаходження родин, які готові усиновити дітей-учасників проекту;
 • формування толерантного ставлення до них;
 • показати суспільству позитивну сторону дитини-сироти;
 • розвиток творчих здібностей.

Організатори планують охопити 10 інтернатних закладів з різних регіонів України. Всього планується запросити у проект 70 дітей-сиріт, які докорінно змінять своє життя на краще.

За словами організаторів, проект вбачає в собі зйомку та трансляцію на одному із провідних телеканалів історій з життя дітей – учасників проекту, а також підготовка і трансляція пісенно-танцювального марафону в прямому ефірі.

Богдан Купчинський повідомив, що з учасниками проекту будуть працювати і психологи і професійні викладачі з вокалу та хореографії, а також з образотворчого мистецтва. Учасники будуть пять місяців перебувати в будинках, де будуть вчитись всьому необхідному для дорослого життя – готувати їжу, прибирати, прати і т.д. Мешканці України, що заохотяться усиновити дитину-учасника проекту, матимуть змогу побачити дитину з позитивної сторони. Для дітей будуть проведені тренінги з різних соціальних питань.

Проект дасть можливість дітям відчути себе потрібними, а також відчують конкретну підтримку з боку суспільства.

Як повідомив виконавчий директор дитячої громадської організації "Все робимо самі" – проект "Твій час" є унікальний тим, що аналогів немає ні в Україні, ні закордоном. Це нова альтернатива традиційному всиновленню дітей-підлітків. Діти спочатку реабілітовуються, вчаться жити в родині, розкривають всі позитивні сторони і таланти і можуть бути усиновленими нашими українськими громадянами.

Генеральний директор компанії "Гештальт Консалтінг Груп" Анатолій Тихончук повідомив, що компанія всіляко буде сприяти реалізації проекту "Твій час", а також заохочує сектор бізнесу і просто пересічних громадян підтримати проект.

Організатори пояснюють, що громадяни України бояться всиновлювати дітей від 14 років, бо думають, що це безнадійні діти, але проект показує протилежне. Діти зможуть показати, що вони теж достойні бути всиновлені і мати справжню родину, де будуть цю дитину любити та поважати.

За словами організаторів, в провадженні проекту ще є багато проблем. Це брак коштів, адже проект є дуже дорогий, загальний бюджет проекту складає 5 млн. 500 гривень. Тому заохочуємо всіх не байдужих підтримати проект перерахувавши кошти на рахунок організації.

Реквізити:

 • отримувач – Житомирська міська дитяча громадська організація "Все робимо самі"
 • ЄДРПОУ 26393474
 • р/р 260041561602
 • МФО 380281
 • ПАТ "Банк інвестицій та заощаджень" у м. Києві

Телефон для довідок: 096-468-17-65.

Будь-яка підтримка проекту буде висвітлюватися ЗМІ.

Давайте разом подаруємо дітям радість.

Просмотров: 957
Опубликовано организацией Все делаем сами
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Похожие новости
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст