Акция к Всемирному Дню инвалидов. «День открытых дверей» 2012 года МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 04.12.2012 в 07:21

Акция к Всемирному Дню инвалидов. «День открытых дверей» 2012 года

Акция к Всемирному Дню инвалидов. «День открытых дверей» 2012 года

Складно назвати День інваліда святом. Це скоріше той самий один день на рік, коли вся світова громада згадує, що поруч з ними мешкають такі ж як і вони звичайні люди, але які потребують до себе трохи більше уваги. Та що найголовніше – порозуміння.

Колектив «Школи Ірини» ніколи не прагнув розчулити суспільство. Їхня головна мета – довести, що завдяки вірі у власні сили та підтримці, діти з вадами у здоров’ї та розвитку можуть жити повноцінним життям.

- Добрый день всем, кто пришел к нам в нашу школу на Всемирный день инвалида, всем, кто не остался равнодушным к этим детям и их семьям. Если рассмотреть историю этого дня, то она возникла еще в 1982 году и была представлена ООН просто как десятилетие инвалида и за этот период стояла одна единственная цель – увидеть этих инвалидов, помочь, узнать их проблемы, поддержать их. Наша организация в 4-й раз приглашает вас на День открытых дверей, посвященный этому дню, - говорить керівник "Школи Ірини" Ірина Рибас.

Щороку День інвалідів стає нагодою для вихованців «Школи Ірини» продемонструвати здоровому оточенню, що навіть вирок лікарів не здатен згасити жагу до життя, а перепони, які виникають на їхньому нелегкому шляху лише додають сили боротися далі.

З кожним роком до дружнього колективу, який об’єднали засновники школи Андрій та Ірина, приєднуються нові родини. На сьогодні в школі окремо займаються 2 класи: діти молодшого віку та старшого. Доказом того, що школа допомагає дітям є те, що лише в цьому році двоє Ірининих випускників пішли до звичайних загальноосвітніх шкіл.

Традиційно в цей день прийшло багато гостей, серед яких немає людей, які завітали сюди випадково – всі вони є давніми друзями школи і підтримують колектив. Сьогодні вони всі завітали до вихованців «Школи Ірини» з яскравими, творчими подарунками, які підняли настрій всім присутнім на заході.

Більше інформації можна дізнатися, подивившись відео-матеріал, якій був показаний 04.12.2012р. на каналі телебачення ПТРК м. Павлоград.

Просмотров: 393
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст