23 жовтня – урочиста церемонія визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.09.2013 в 11:45

23 жовтня – урочиста церемонія визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!

23 жовтня – урочиста церемонія визнання кандидатів у лауреати  Національної Медичної Премії!

23 жовтня 2013 року стануть відомі імена медичних працівників та назви закладів охорони здоровя, кандидатури яких номінуватиметься на отримання найвищої громадської відзнаки у сфері охорони здоровя України!

Це стане можливим завдяки проведенню урочистої церемонії визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії. Захід відбуватиметься у межах 22 міжнародної медичної виставки "Охорона здоров’я 2013" Public Health.

Завдяки проведенню церемонії буде публічно відзначено лікарів та закл��ди системи охорони здоров’я України, які заслуговують на визнання за їх авторитетну думку та вагомий внесок у вітчизняну медичну галузь.

Серед учасників церемонії – медичні працівники з усіх областей України, корифеї української медицини, а також інші відомі державні та громадські діячі сфери охорони здоров’я.

Про місце та час проведення церемонії буде повідомлено додатково. З питаннями щодо умов отримання запрошень та особливостей акредитації звертайтесь за телефоном (044)-353-71-00.

Учасникам виставки "Public Health" – вхід безкоштовний.

Детальніше про проект читайте на сайті Національної Медичної Премії.

Нагадаємо, що на Національну Медичну Премію у 2012 році було номіновано 133 медики, включаючи 21 представника середнього медичного персоналу, 55 лікувально-профілактичних закладів, 20 медичних навчальних закладів, 2 комерційні структури, 2 громадські діячі та 7 благодійних організацій.

Просмотров: 64
Опубликовано организацией "Здоров`я українського народу"
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст